گیــــلان تــایــپ


  گیاهانی که عصاره‌ای مانند روغن ماهی تولید می‌کنند   روغن ماهی حاوی مقدار زیادی اسیدهای چرب ضروری است که در بهزیستی و سلامتی مصرف کننده نقش مهم دارد. پژوهشگران انگل

تماشای جزئیات بیشتر

! ما میدانیم شما چه چیزی نیاز دارید


گیلان تایپ با همکاری تایپیست ها و مترجمان با تجربه سعی در این دارد که بهترین و با کیفیت ترین کار را برای کسانی که به ما اعتماد کرده اند در سریع ترین زمان ممکن تحویل داده و اعتماد بیشتری را کسب نماید. انجام کلیه خدمات تایپ و ترجمه با کمترین قیمت و در کمترین زمان ! متون خود را جهت تایپ و یا ترجمه از طریق ایمیل یا تلگرام ما که در منوی ارسال سفارش می باشد ارسال کنید.

! شروع کن

خدمات ما نسبت به شما


طرحی از جنس الماس

تمامی طراحی ما استاندارد بوده و با بهترین کیفیت عرضه میشود

ارسال سفارشات

ارسال سریع سفارشات شما کمتر از یک هفته

تغییر در طراحی

شما میتوانید بعد از سفارش خود تغییراتی در طرح خود ایجاد کنید

ساخته شده توسط عشق

تمامی محصولات ما تمام عشق ساخته شده اند

بانک مقاله و آموزش نکات ورد، word، آفیس
گیاهانی که عصاره‌ای مانند روغن ماهی تولید می‌کنند:

 

گیاهانی که عصاره‌ای مانند روغن ماهی تولید می‌کنند

 

روغن ماهی حاوی مقدار زیادی اسیدهای چرب ضروری است که در بهزیستی و سلامتی مصرف کننده نقش مهم دارد. پژوهشگران انگلیسی با کمک مهندسی ژنتیک ژن گیاه مخصوصی را به همراه ژن نوعی قارچ به نوعی دیگر از گیاه وارد نموده‌اند و با این دستکاری ژنتیکی در حقیقت گیاه جدیدی را به وجود آورده‌اند که عصاره آن حاوی مقدار زیاد و با کیفیت بالای اسیدهای چرب امگا 3 است که در حقیقت می‌تواند جانشین روغن ماهی شود و از بروز بسیاری از بیماری‌های مزمن مانند سرطان و دیابت و بیماری‌های قلبی جلوگیری نماید.

این یافته مهم در حقیقت انقلاب جدیدی در تغذیه به وجود خواهد آورد ولی هیچ معلوم نیست که در دراز مدت اثر آن بر روی بدن چه خواهد بود و چه تغییراتی را به وجود خواهد آورد. البته بعضی از غذاهای حیوانی و گیاهی ممکن است حاوی مقداری از این دسته از اسیدهای چرب ضروری باشند ولی تا به حال هیچ غذایی به تنهایی چند نوع از این اسیدهای چرب مهم و حیاتی را دارا نبوده است و به همین دلیل پژوهشگران دست به تغییرات ژنتیکی گیاهان زده و با استفاده از دو ژن مختلف و دو گیاه متفاوت موفق به خلق گیاه جدیدی شده‌اند که در حقیقت می‌تواند جای روغن ماهی را از نظر خاصیت غذایی و دارویی بگیرد که به ظاهر ارزان‌تر نیز خواهد بود. با تمام اینها هنوز تحقیقات زیادی در این زمینه مورد نیاز است که کشف مورد بحث کامل گردد.

 

 

کد امنیتی رفرش

همین حالا ما را لمس کنید


. آیا شما برای ایجاد پروژه جدید با ما آماده هستید ؟ خیلی خوب . از طریق ایمیل و شماره تماس با ما درمیان بگذارید
ما در اسر وقت به سفارش شما رسیدگی میکنیم

123-456-6789