گیــــلان تــایــپ


  ساختن ایمیل   ابتدا به سایت www.yahoo.com می روید  و روی  قسمت Mail ، در قسمت Don't have a yahoo ID? کلیک کنید sing in را می بینید روی در قسمت های شماره گذاری

تماشای جزئیات بیشتر

! ما میدانیم شما چه چیزی نیاز دارید


گیلان تایپ با همکاری تایپیست ها و مترجمان با تجربه سعی در این دارد که بهترین و با کیفیت ترین کار را برای کسانی که به ما اعتماد کرده اند در سریع ترین زمان ممکن تحویل داده و اعتماد بیشتری را کسب نماید. انجام کلیه خدمات تایپ و ترجمه با کمترین قیمت و در کمترین زمان ! متون خود را جهت تایپ و یا ترجمه از طریق ایمیل یا تلگرام ما که در منوی ارسال سفارش می باشد ارسال کنید.

! شروع کن

خدمات ما نسبت به شما


طرحی از جنس الماس

تمامی طراحی ما استاندارد بوده و با بهترین کیفیت عرضه میشود

ارسال سفارشات

ارسال سریع سفارشات شما کمتر از یک هفته

تغییر در طراحی

شما میتوانید بعد از سفارش خود تغییراتی در طرح خود ایجاد کنید

ساخته شده توسط عشق

تمامی محصولات ما تمام عشق ساخته شده اند

ساختن ایمیل
ساختن ایمیل

 

ساختن ایمیل

 

ابتدا به سایت www.yahoo.com می روید  و روی  قسمت Mail ، در قسمت Don't have a yahoo ID? کلیک کنید sing in را می بینید روی در قسمت های شماره گذاری شده باید این مشخصات ها را وارد کنید و قسمت های که با ستاره مشخص شده حتماَ باید وارد شود .

● Create Your Yahoo! ID

1 ) نام خود را در این مکان وارد کنید یا هر اسمی که دوست دارید .

مانند : mohammad

توجه : نامی که در این مکان وارد میکنید ، برای فردی که برایش ایمیل میزنید فرستاده میشود .

2 ) نام خانوادگی خود را در این مکان وارد کنید یا هر اسمی که دوست دارید .

مانند : yozpalang

توجه : نام خانوادگی نیز مانند نام برای فردی که برایش ایمیل میزنید فرستاده میشود .

3 ) اگر در آسیا هستید باید yahoo Asia را انتخاب کنید اگر از کشور دیگرهستید باید اون کشور را انتخاب کنید .

4 ) در این قسمت جنسیت خود را وارد میکنید برای آقایان male )) و برای خانم ها ( female)

5 ) در این قسمت آی دی مورد نظرتان را وارد کنید

6 ) در این قسمت کلمه عبور برای ورود به ایمیل از شما سوال میشود اگر این کلمه به دست هر کسی قرار بگیرد میتواند ایمیل را چک کند .

7 ) پسوردی که در بالا وارد کردید را دوباره در این قسمت بنویسید .

If You forget Your Password

8 ) در این قسمت یک سوال را انتخاب کرده ، برای وقتی که کلمه عبور را فراموش کردید و یا اگر شما را هک کردند میتوانید با این سوال ها ایمیلتان را از هکر پس بگیرید پس این سوال را به یاد بسپارید یا آن را یاداشت کنید .

9 ) در این قسمت سوالی که در بالا انتخاب کردید را جواب بدهید توجه داشته باشید که میتوانید جواب را جوری بدهید که اصلا ً به سوال هم ربطی نداشته باشد .

10 ) تاریخ تولد خود را به میلادی وارد کنید توجه کنید که باید سن شما از 18 بیشتر وارد شود اگر نه برای شما ایمیلی ساخته نمیشود .

11 ) کد پستی خود را وارد کنید ( لازم نیست کد پستی خود را به صورت حقیقی وارد کنید ، میتوانید هر عددی را وارد کنید اما اینم باید یاداشت کنید تا فراموش تان نشود ) .

12 ) اگر ایمیلی غیر از ، ایمیل در یاهو دارید در اینجا وارد کنید در غیر این صورت این قسمت را خالی بگذارید .

13 - 14 - 15 ) در این قسمت ها سوالاتی در باره شغل شما پرسیده میشود که نیازی به دقیق پاسخ گویی به آن نیست .

16) کدی که در قسمت مستطیل نوشته شده را در این قسمت وارد کنید .

17 ) قوانین یاهو برای شما نوشته شده است که شما اگر ایمیل میخواهید چاره ای جز قبول کردن آن ندارید .

18 ) اگر موافقت کردید این دکمه را بزنید .

19 ) اگر موافقت نکردید این دکمه را بزنید .

توجه کنید بعد از زدن دکمه I Agree اگر قسمتی را وارد نکنید یا اگر آی دی انتخاب کرده شما تکراری باشد آن قسمت ها به رنگ دیگری نشان داده میشود .

آی دی شما در صورت نداشتن مشکل اگر برای مثال در قسمت 5 pesarak1385 را وارد کرده باشید ایمیل شما میشود pesarak1385@yahoo.com در پایان سعی کنید تمام این مطالب که وارد کردید را در یک قسمت نگه دارید تا فراموش نکنید .

برای ورود به ایمیل خود به قسمت www.yahoo.com بعد بر روی Mail کلیک کرده از پنجره ظاهر شده در قسمت Yahoo ID آی دی خود بعد در قسمتPassword نیز کلمه عبور را وارد کنید بعد دکمه sign in یا دکمه Enter را بزنید .

● فرستادن ایمیل یا نامه:

هنگامی که وارد ایمیل شدید در بالای ایمیل گزینه Compose را انتخاب کنید در صفحه ای که باز می شود در قسمت To: آدرس ایمیل فرد مورد نظر را وارد کنید در قسمت Subject موضوع را وارد کنید و در قسمت متن ، متن مورد نظر خود را وارد کنید سپس Send را کلیک کنید .

● برای چک کردن ایمیل :

ایمیل های در یافت شده در قسمت Inbox یا Bulk قرار میگیرد ایمیل های که شما ارسال میکنید در sent و ایمیل های که پاک میکنید در Trash قرار میگیرد اگر شما ایمیلی دریافت کرده باشید به صورت زیر نشان میدهد برای مثال:

You have 5 unread messages

Inbox 2 , Bulk 3

قسمت بالا اگر یک ایمیل دریافت کرده باشید در یکی از Inbox و یا Bulk قرار میگیرد و عدد 1 را روبه روی قسمتی که در آن ایمیل هست نشان میدهد اگر ایمیلی دریافت نکرده باشید 0 را نشان میدهد برای چک کردن میتوانید روی Inbox و یا Bulk کلیک کنید .

● برای پاک کردن ایمیل ها :

تیک کنار ایمیل را بزنید بعد دکمه Deleteرا بزنید در صورت تمایل برای این که کلا ً این ایمیل پاک شود هم در قسمتی که ایمیل وجود دارد هم قسمت Trash اگر شما ایمیل زده باشید باید در قسمت sent رفته و تیک بزنید و آن را Delete کنید .

کد امنیتی رفرش

همین حالا ما را لمس کنید


. آیا شما برای ایجاد پروژه جدید با ما آماده هستید ؟ خیلی خوب . از طریق ایمیل و شماره تماس با ما درمیان بگذارید
ما در اسر وقت به سفارش شما رسیدگی میکنیم

123-456-6789