گیــــلان تــایــپ


  مقاله ضرورت تحول در آموزش و پرورش نظام هستي برپايه تغيير وتحول شكل گرفته است . آن به آن و لحظه به لحظه تغيير در آن ساري و جاري است. سكون ، مرگ وپايان است. از بارزترين خصوصيات عص

تماشای جزئیات بیشتر

! ما میدانیم شما چه چیزی نیاز دارید


گیلان تایپ با همکاری تایپیست ها و مترجمان با تجربه سعی در این دارد که بهترین و با کیفیت ترین کار را برای کسانی که به ما اعتماد کرده اند در سریع ترین زمان ممکن تحویل داده و اعتماد بیشتری را کسب نماید. انجام کلیه خدمات تایپ و ترجمه با کمترین قیمت و در کمترین زمان ! متون خود را جهت تایپ و یا ترجمه از طریق ایمیل یا تلگرام ما که در منوی ارسال سفارش می باشد ارسال کنید.

! شروع کن

خدمات ما نسبت به شما


طرحی از جنس الماس

تمامی طراحی ما استاندارد بوده و با بهترین کیفیت عرضه میشود

ارسال سفارشات

ارسال سریع سفارشات شما کمتر از یک هفته

تغییر در طراحی

شما میتوانید بعد از سفارش خود تغییراتی در طرح خود ایجاد کنید

ساخته شده توسط عشق

تمامی محصولات ما تمام عشق ساخته شده اند

بانک مقاله و آموزش نکات ورد، word، آفیس
مقاله ضرورت تحول در آموزش و پرورش

 

مقاله ضرورت تحول در آموزش و پرورش


نظام هستي برپايه تغيير وتحول شكل گرفته است . آن به آن و لحظه به لحظه تغيير در آن ساري و جاري است. سكون ، مرگ وپايان است.
از بارزترين خصوصيات عصر حاضر مي توان به تغييرات وتحولات شگرف ومداوم در طرز تفكر، ايدئولوژي ، ارزش هاي اجتماعي ،روش هاي انجام كار وبسياري از پديده هاي ديگر زندگي ،اشاره كرد.به همين سبب امروز مديران با جو سازماني پر ابهام ،پويا ودر حال تحول روبرو هستند.
چرا كه در دنياي سازمان ها نيز سكون مصادف با مرگ سازمان است .مديراني كه چشم بر تحولات مي بندند، در حقيقت از مرگ زودرس سازمان خود استقبال مي كنند.
تغيير اجتناب ناپذير است وبايد به منظور ايجاد تحولات سازنده و موثر در سازمان ها ، آن را طراحي و مديريت كرد. جهان امروز نياز فزاينده به آن نوع از رهبري دارد كه به ايجاد سازمان هايي كه به سمت فعال كردن ظرفيت هاي خود مي پردازد، ، در عين اينكه همزمان به حل بحران ها و شرايط اضطراري محيط كار نيز مي انديشد .
اين مقاله در پي بيان ضرورت واهميت تحول در سازمان ها بويژه آموزش وپرورش شده است . در اين راستا  از بيانات ارزشمند مقام معظم رهبري كه برخاسته از نگرش و انتظارات ومطالعات ايشان است و مصوبات شوراي عالي آموزش وپرورش و نگاه صاحبنظران به اين موضوع ، بهره برداري شده است.

 

 دنباله  مقاله در ادامه مطلب ...

 

عضویت شما در کمتر از 30 ثانیه
براي نمايش ادامه اين مطلب بايد عضو شويد !
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
موبایل :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد

اگر قبلا ثبت نام کرديد ميتوانيد از فرم زير وارد شويد و مطلب رو مشاهده نماييد !
کد امنیتی رفرش

همین حالا ما را لمس کنید


. آیا شما برای ایجاد پروژه جدید با ما آماده هستید ؟ خیلی خوب . از طریق ایمیل و شماره تماس با ما درمیان بگذارید
ما در اسر وقت به سفارش شما رسیدگی میکنیم

123-456-6789