گیــــلان تــایــپ


تغییر رنگ زمینه در ورد word   بسياري از كاربران با نرم افزار Word آشنايي دارند و شايد هر روز بارها از اين نرم افزار استفاده كنند.گاهي اوقات انجام كارهاي بسيار ساده توسط اين نرم افزار،

تماشای جزئیات بیشتر

! ما میدانیم شما چه چیزی نیاز دارید


گیلان تایپ با همکاری تایپیست ها و مترجمان با تجربه سعی در این دارد که بهترین و با کیفیت ترین کار را برای کسانی که به ما اعتماد کرده اند در سریع ترین زمان ممکن تحویل داده و اعتماد بیشتری را کسب نماید. انجام کلیه خدمات تایپ و ترجمه با کمترین قیمت و در کمترین زمان ! متون خود را جهت تایپ و یا ترجمه از طریق ایمیل یا تلگرام ما که در منوی ارسال سفارش می باشد ارسال کنید.

! شروع کن

خدمات ما نسبت به شما


طرحی از جنس الماس

تمامی طراحی ما استاندارد بوده و با بهترین کیفیت عرضه میشود

ارسال سفارشات

ارسال سریع سفارشات شما کمتر از یک هفته

تغییر در طراحی

شما میتوانید بعد از سفارش خود تغییراتی در طرح خود ایجاد کنید

ساخته شده توسط عشق

تمامی محصولات ما تمام عشق ساخته شده اند

تغییر رنگ زمینه در ورد
تغییر رنگ زمینه در ورد

تغییر رنگ زمینه در ورد word

 

بسياري از كاربران با نرم افزار Word آشنايي دارند و شايد هر روز بارها از اين نرم افزار استفاده كنند.گاهي اوقات انجام كارهاي بسيار ساده توسط اين نرم افزار، كمي دشوار است! يكي از اين كارها نيز رنگي كردن زمينه صفحات است!به عنوان مثال فرض كنيد قصد داريد رنگ زمينه صفحه Word را به رنگ زرد يا قرمز تغيير دهيد.

براي اين كار چه روشي را مورد استفاده قرار م يدهيد؟ برخي كاربران با فشار دادن كليد اينتر، خطوطي خالي را روي صفحه ايجاد مي كنند و زمينه اين خطوط خالي را به رنگ موردنظر تغيير م يدهند، برخي ديگر با استفاده از ابزار رسم تصاوير، يك مستطيل بزرگ كه داخلش به رنگ موردنظر رنگ آميزي شده است را ترسيم مي كنند و بسياري از روش هاي ديگر كه با خلاقيت كاربران همراه است!

اما روش درست و منطقي انجام اين كار عبارت است از:

1- در نسخه هاي 2007 و 2010 به تب Page Layout و در نسخه  2013 به تب Design مراجعه كنيد.

2- روي آيكون Page Color كليك كرده و رنگ موردنظر خود را از فهرست رنگهاي به نمايش درآمده انتخاب كنيد.

3- تا اين مرحله از انجام كار، مشاهده م يكنيد رنگ زمينه صفحات شما به رنگ دلخواهتان تغيير كرده است،اما اگر قصد داشته باشيد اين صفحات را چاپ كنيد، مشاهده خواهيد كرد كه رنگي كه به عنوان رنگ زمينه صفحات هنگام چاپ درنظر گرفته شده است، همان رنگ پيش فرض صفحات يعني سفيد است.

براي رفع اين مشكل و اعمال تغيير رنگ به وجود آمده در مرحله چاپ بايد از منوي File گزينه Optionsرا انتخاب و در پنجره تنظيمات،از بخش سمت چپ،روي Display كليك كنيد.

4- در نهايت از بخش سمت راست و از ميان گزينه هاي موجود در قسمت Printing Optionsعلامت چك مارك ، كنار عبارت Print background colors and images را فعال كرده و با انتخاب OK تغييرات را ذخيره كنيد.   

5- حالا چنانچه صفحه موردنظر را چاپ كنيد، خواهيد ديد كه رنگ زمينه آن نيز چاپ شده و دقيقا آنچه به شما نمايش داده شده هنگام چاپ نيز قابل مشاهده است.

توجه: فعال بودن اين قابليت م يتواند مصرف پودر يا جوهر دستگاه چاپگر شما را بشدت افزايش دهد.


 
 

کد امنیتی رفرش

همین حالا ما را لمس کنید


. آیا شما برای ایجاد پروژه جدید با ما آماده هستید ؟ خیلی خوب . از طریق ایمیل و شماره تماس با ما درمیان بگذارید
ما در اسر وقت به سفارش شما رسیدگی میکنیم

123-456-6789