گیــــلان تــایــپ


 چهار شکل برخورد با اختلال وسواس جبري برخورد نوع اول: مصمم شويد كه بر مشكل خود غلبه کنید. اكنون زمان آن فرا رسيده است تا غلبه بر علائم وسواس اجباري‌تان را بیاموزید. اول اينكه بايد باو

تماشای جزئیات بیشتر

! ما میدانیم شما چه چیزی نیاز دارید


گیلان تایپ با همکاری تایپیست ها و مترجمان با تجربه سعی در این دارد که بهترین و با کیفیت ترین کار را برای کسانی که به ما اعتماد کرده اند در سریع ترین زمان ممکن تحویل داده و اعتماد بیشتری را کسب نماید. انجام کلیه خدمات تایپ و ترجمه با کمترین قیمت و در کمترین زمان ! متون خود را جهت تایپ و یا ترجمه از طریق ایمیل یا تلگرام ما که در منوی ارسال سفارش می باشد ارسال کنید.

! شروع کن

خدمات ما نسبت به شما


طرحی از جنس الماس

تمامی طراحی ما استاندارد بوده و با بهترین کیفیت عرضه میشود

ارسال سفارشات

ارسال سریع سفارشات شما کمتر از یک هفته

تغییر در طراحی

شما میتوانید بعد از سفارش خود تغییراتی در طرح خود ایجاد کنید

ساخته شده توسط عشق

تمامی محصولات ما تمام عشق ساخته شده اند

چهار شکل برخورد با اختلال وسواس جبری
بانک مقاله و آموزش نکات ورد، word، آفیس
چهار شکل برخورد با اختلال وسواس جبری

 چهار شکل برخورد با اختلال وسواس جبري

برخورد نوع اول: مصمم شويد كه بر مشكل خود غلبه کنید. اكنون زمان آن فرا رسيده است تا غلبه بر علائم وسواس اجباري‌تان را بیاموزید. اول اينكه بايد باورتان باشد كه اين حق شماست كه از سلامت كامل برخوردار باشيد. اين علائم شما را به زحمت انداخته و مدت زيادي است كه خود را بر زندگي شما تحميل نموده‌اند. شما انسان باارزشي هستيد و استحقاق آن را داريد كه از راحتي، موفقيت و آرامش بهره‌مند باشيد. بنابراين آماده شوید تا با انجام روش‌هایی ساده، به زندگي گذشته‌تان بازگرديد. دوم اينكه بايد باور داشته باشيد كه اگر بخواهید، می‌توانید برمشكل وسواس اجباري خود غلبه كنيد. به خاطر داشته باشيد كه اين امر امكان‌پذير است، چرا كه افرادي ديگر با علائمي مشابه شما توانسته‌اند بهبود يابند و به این دليل شما نيز مي‌توانيد بهبود يابيد. ما براي تقويت اين باور، افرادي را به شما معرفي خواهيم كرد كه توانسته‌اند بر مشكل خود فائق آيند.

در شرايطي كه پيشنهادات ارائه شده از طرف ما را دنبال مي‌كنيد، لازم است كه مشکلات تجربه با روش‌هاي پيشنهادي ما را كه با رفتارهاي اجباري شما تفاوت دارند بپذيريد. بعضي از شما داراي افكار يا رفتارهاي تكرار شونده‌اي هستيد كه هدف آن جلوگيري از بروز وقايع اضطراب‌آور است. ما از شما خواهيم خواست كه افكار، رفتار و راه‌هاي توسل به اعمال تشريفاتي خود را به تدريج تغيير دهيد و نگران نباشيد كه به آن‌ها عادت كرده‌ايد. قبول مشکلات ترك روش‌هاي قبلي و به‌كارگيري رفتارهاي جديد نياز به داشتن مقدار زيادي شهامت و پايبندي به روش جديد دارد، زيرا وقتي ما كار جديدي را آغاز مي‌كنيم، هرگز به نتيجه‌بخش بودن آن اطمينان نداريم. اينجاست كه تصميم قاطع شما به ثمر خواهد نشست. اين قاطعيت در تصميمي كه گرفته‌ايد به شما كمك خواهد كرد كه براي رسيدن به‌درمان، در برابر ترديدها، دلسردي‌ها و ناآرامي‌هاي كوتاه مدت خود مقاوم بمانيد. تصميم شما در برابر نااميدي‌ها و مشكلاتي كه ممكن است در جريان برنامة (خود ـ ياري) پيش آيد شما را ياري خواهد داد.


دنباله مقاله در ادامه مطلب ...

 

عضویت شما در کمتر از 30 ثانیه
براي نمايش ادامه اين مطلب بايد عضو شويد !
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
موبایل :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد

اگر قبلا ثبت نام کرديد ميتوانيد از فرم زير وارد شويد و مطلب رو مشاهده نماييد !
کد امنیتی رفرش

همین حالا ما را لمس کنید


. آیا شما برای ایجاد پروژه جدید با ما آماده هستید ؟ خیلی خوب . از طریق ایمیل و شماره تماس با ما درمیان بگذارید
ما در اسر وقت به سفارش شما رسیدگی میکنیم

123-456-6789