گیــــلان تــایــپ


جست وجوی فایل بر اساس حجم و تاریخ بعضی مواقع ممکن است بخواهید در ویندوز خود به دنبال فایلی بگردید که حتی نام آن را فراموش کرده اید. در این شرایط راهکارهای متفاوتی چون جست وجو بر اساس فرمت

تماشای جزئیات بیشتر

! ما میدانیم شما چه چیزی نیاز دارید


گیلان تایپ با همکاری تایپیست ها و مترجمان با تجربه سعی در این دارد که بهترین و با کیفیت ترین کار را برای کسانی که به ما اعتماد کرده اند در سریع ترین زمان ممکن تحویل داده و اعتماد بیشتری را کسب نماید. انجام کلیه خدمات تایپ و ترجمه با کمترین قیمت و در کمترین زمان ! متون خود را جهت تایپ و یا ترجمه از طریق ایمیل یا تلگرام ما که در منوی ارسال سفارش می باشد ارسال کنید.

! شروع کن

خدمات ما نسبت به شما


طرحی از جنس الماس

تمامی طراحی ما استاندارد بوده و با بهترین کیفیت عرضه میشود

ارسال سفارشات

ارسال سریع سفارشات شما کمتر از یک هفته

تغییر در طراحی

شما میتوانید بعد از سفارش خود تغییراتی در طرح خود ایجاد کنید

ساخته شده توسط عشق

تمامی محصولات ما تمام عشق ساخته شده اند

جست وجوی فایل بر اساس حجم و تاریخ

جست وجوی فایل بر اساس حجم و تاریخ

بعضی مواقع ممکن است بخواهید در ویندوز خود به دنبال فایلی بگردید که حتی نام آن را فراموش کرده اید. در این شرایط راهکارهای متفاوتی چون جست وجو بر اساس فرمت فایل و یا نام های مشابهی که به نظرمان می رسد، وجود دارد اما یک روش دیگر که بسیار دقیق تر است و ممکن است شما را زودتر به هدف تان برساند جست وجو بر اساس حجم و تاریخ کپی شدن فایل روی سیستم است.

برای این کار می توانید از کادر جست وجوی موجود در پنجره های اکسپلورر ویندوز استفاده کنید. برای مثال my computer خود را باز کنید؛ خواهید دید که در بالا سمت چپ پنجره، کادری برای جست وجو وجود دارد که به شما امکان می‌دهد ۲ دستور Size و Date را وارد کنید و جست وجوی خود را بر این اساس انجام دهید. کافی است در کادر مورد نظر دستور :size را تایپ کنید. یک کادر کوچک بازمی شود و حجم فایل مورد جست وجوی شما را سوال می کند. در صورتی که تاریخ کپی شدن فایل مورد نظر روی هارد دیسک را می دانید نیز می توانید از دستور :date استفاده کنید؛ تنها کافی است تاریخ مورد نظر را از کادر باز شده انتخاب کنید.

 

 

کد امنیتی رفرش

همین حالا ما را لمس کنید


. آیا شما برای ایجاد پروژه جدید با ما آماده هستید ؟ خیلی خوب . از طریق ایمیل و شماره تماس با ما درمیان بگذارید
ما در اسر وقت به سفارش شما رسیدگی میکنیم

123-456-6789