گیــــلان تــایــپ


روش جدید برای تایپ کردن این اپ روش جدید برای تایپ کردن در اختیار شما می‌گذارد. در واقع Slice Keyboard یک طرح ابتکاری و خلاقانه برای استفاده از یک صفحه کلید متفاوت در صفحه نمایش‌های لم

تماشای جزئیات بیشتر

! ما میدانیم شما چه چیزی نیاز دارید


گیلان تایپ با همکاری تایپیست ها و مترجمان با تجربه سعی در این دارد که بهترین و با کیفیت ترین کار را برای کسانی که به ما اعتماد کرده اند در سریع ترین زمان ممکن تحویل داده و اعتماد بیشتری را کسب نماید. انجام کلیه خدمات تایپ و ترجمه با کمترین قیمت و در کمترین زمان ! متون خود را جهت تایپ و یا ترجمه از طریق ایمیل یا تلگرام ما که در منوی ارسال سفارش می باشد ارسال کنید.

! شروع کن

خدمات ما نسبت به شما


طرحی از جنس الماس

تمامی طراحی ما استاندارد بوده و با بهترین کیفیت عرضه میشود

ارسال سفارشات

ارسال سریع سفارشات شما کمتر از یک هفته

تغییر در طراحی

شما میتوانید بعد از سفارش خود تغییراتی در طرح خود ایجاد کنید

ساخته شده توسط عشق

تمامی محصولات ما تمام عشق ساخته شده اند

روش جدید برای تایپ کردن

روش جدید برای تایپ کردن

این اپ روش جدید برای تایپ کردن در اختیار شما می‌گذارد. در واقع Slice Keyboard یک طرح ابتکاری و خلاقانه برای استفاده از یک صفحه کلید متفاوت در صفحه نمایش‌های لمسی است. نوآوری اصلی در این کیبورد، همان ردیف است که شامل خانه‌های خالی است؛ یعنی جایی که شما انگشت خود را در آن مکان قرار می‌دهید، سپس دکمه‌ها براساس محل قرارگیری انگشتان به شما نشان داده می‌شوند. در واقع با این روش نیازی به نگاه کردن به دکمه‌ها نیست (البته بعد از آشنایی کامل با روش کار کیبورد) Slice Keyboard  از تبلت‌های آندرویدی ۷ اینچی و بزرگتر پشتیبانی می‌کند.

 

 

 

کد امنیتی رفرش

همین حالا ما را لمس کنید


. آیا شما برای ایجاد پروژه جدید با ما آماده هستید ؟ خیلی خوب . از طریق ایمیل و شماره تماس با ما درمیان بگذارید
ما در اسر وقت به سفارش شما رسیدگی میکنیم

123-456-6789