گیــــلان تــایــپ


    بررسی و سنجش ویژگی‌های گردشگري کلان‌شهرهای استانبول و اصفهان   چکیده گردشگري به عنوان بزرگ‌ترین صنعت دنیا مطرح شده است. توسعه صنعت گردشگ

تماشای جزئیات بیشتر

! ما میدانیم شما چه چیزی نیاز دارید


گیلان تایپ با همکاری تایپیست ها و مترجمان با تجربه سعی در این دارد که بهترین و با کیفیت ترین کار را برای کسانی که به ما اعتماد کرده اند در سریع ترین زمان ممکن تحویل داده و اعتماد بیشتری را کسب نماید. انجام کلیه خدمات تایپ و ترجمه با کمترین قیمت و در کمترین زمان ! متون خود را جهت تایپ و یا ترجمه از طریق ایمیل یا تلگرام ما که در منوی ارسال سفارش می باشد ارسال کنید.

! شروع کن

خدمات ما نسبت به شما


طرحی از جنس الماس

تمامی طراحی ما استاندارد بوده و با بهترین کیفیت عرضه میشود

ارسال سفارشات

ارسال سریع سفارشات شما کمتر از یک هفته

تغییر در طراحی

شما میتوانید بعد از سفارش خود تغییراتی در طرح خود ایجاد کنید

ساخته شده توسط عشق

تمامی محصولات ما تمام عشق ساخته شده اند

بررسی و سنجش ویژگی‌های گردشگري کلان‌شهرهای استانبول و اصفهان

 

 

بررسی و سنجش ویژگی‌های گردشگري کلان‌شهرهای استانبول و اصفهان

 

چکیده

گردشگري به عنوان بزرگ‌ترین صنعت دنیا مطرح شده است. توسعه صنعت گردشگري در کشورهاي اسلامی با افزایش تعاملات گردشگري می‌تواند توسعه‌ای مطلوب و پایدار بین کشورهاي اسلامی ایجاد نماید. شناخت وضعیت بسترهاي گردشگري در شهرها و مناطق گردشگري کشورهاي اسلامی جزء نخستین گام‌های پیمایش روند افزایشی مسیر تعاملات گردشگري است، بر این اساس، تبادل تجربیات بین کشورهاي اسلامی، بر پایداري این صنعت، هم در ابعاد اقتصادي و هم در سایر ابعاد اجتماعی – فرهنگی و فنآوري می‌افزاید. از این رو، هدف مقاله حاضر بررسی و سنجش ویژگی‌های گردشگري کلان‌شهرهای استانبول و اصفهان است. روش تحقیق توصیفی – تحلیلی و مبتنی بر منابع اسنادي، کتابخانه‌ای، الکترونیکی و بررسی‌های میدانی می‌باشد. ویژگی‌های مشترك، متمایز و منحصر به فرد هر یک از کلان‌شهرهای استانبول و اصفهان در مقاله طبقه بندي شده است، سپس این ویژگی‌ها متناسب با شاخص‌ها و معیارهاي صنعت گردشگري مورد بررسی و تحلیل قرار گرفته‌اند. براي تبیین بیشتر وضعیت‌ها، جداول، نمودارها، عکس‌ها و نقشه‌های مرتبط بطور خلاصه در مقاله آمده است.
نتایج تحقیق نشان می‌دهد؛ همگام با دوره صفویه در ایران، تعاملات مثبت و سازنده‌ای نسبت به سایر دوره‌ها بین ایران و ترکیه وجود داشته است، که سنجش و نمود بارز آن در دو شهر استانبول و اصفهان قابل مشاهده است و در زمان حاضر نیز آثار دوره‌ی مذکور در هر دو شهر بطور منحصر به فرد باعث جذب گردشگران بین‌المللی شده است.

کلمات کلیدي: گردشگري، کلان‌شهرهای اسلامی، دوره‌ی صفویه، استانبول، اصفهان

 

بقیه مقاله در ادامه مطلب...

 

عضویت شما در کمتر از 30 ثانیه
براي نمايش ادامه اين مطلب بايد عضو شويد !
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
موبایل :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد

اگر قبلا ثبت نام کرديد ميتوانيد از فرم زير وارد شويد و مطلب رو مشاهده نماييد !
کد امنیتی رفرش

همین حالا ما را لمس کنید


. آیا شما برای ایجاد پروژه جدید با ما آماده هستید ؟ خیلی خوب . از طریق ایمیل و شماره تماس با ما درمیان بگذارید
ما در اسر وقت به سفارش شما رسیدگی میکنیم

123-456-6789