گیــــلان تــایــپ


دانلود  مقاله شرکتهای تجاری مقدمه در دنیای امروز زندگی بدون مبادلات ممکن نیست. افراد و اجتماعات برای رفع حوائج خود به یکدیگر احتیاج دارند، در نتیجه اکتشافات و تریقات محیر العق

تماشای جزئیات بیشتر

! ما میدانیم شما چه چیزی نیاز دارید


گیلان تایپ با همکاری تایپیست ها و مترجمان با تجربه سعی در این دارد که بهترین و با کیفیت ترین کار را برای کسانی که به ما اعتماد کرده اند در سریع ترین زمان ممکن تحویل داده و اعتماد بیشتری را کسب نماید. انجام کلیه خدمات تایپ و ترجمه با کمترین قیمت و در کمترین زمان ! متون خود را جهت تایپ و یا ترجمه از طریق ایمیل یا تلگرام ما که در منوی ارسال سفارش می باشد ارسال کنید.

! شروع کن

خدمات ما نسبت به شما


طرحی از جنس الماس

تمامی طراحی ما استاندارد بوده و با بهترین کیفیت عرضه میشود

ارسال سفارشات

ارسال سریع سفارشات شما کمتر از یک هفته

تغییر در طراحی

شما میتوانید بعد از سفارش خود تغییراتی در طرح خود ایجاد کنید

ساخته شده توسط عشق

تمامی محصولات ما تمام عشق ساخته شده اند

بانک مقاله و آموزش نکات ورد، word، آفیس
دانلود رایگان مقاله شرکتهای تجاریمقدمه
در دنیای امروز زندگی بدون مبادلات ممکن نیست. افراد و اجتماعات برای رفع حوائج خود به یکدیگر احتیاج دارند، در نتیجه اکتشافات و تریقات محیر العقولی که در قرن اخیر در صنایع و حمل و نقل پیدا شده، اصول بازرگانی اساس اقتصاد قرار گرفته است. برای تولید و استفاده از منابع طبیعی و صنعتی و حمل و نقل و تأسیس مؤسسات بزرگ تولیدی و صنعتی که سرمایه های کلان و اجتماع کارگران را ایجاب نمود، شرکت های سهامی که دارای شخصیت حقوقی جداگانه باشند، بوجود آمد که نفوذ زیادی در سیاست اقتصادی پیدا کردند. وسائل پرداخت و اعتباری مانند: برات و چک و اعتبارات بانکی توسعه یافتند. تأسیس شرکت های سهامی خرید و فروش سهام و اوراق قرضه و معاملات بورسی را توسعه داد که مستلزم پیش بینی مقررات جدیدی گردید و حقوق تجارت بر اساس عرف و عادات و رسوم تجارتی بوجود آمد. قانون تجارت ایران در سال 1311 شمسی تصویب گردید که با گذشت زمان تغییرات زیادی کرده است. شرکت های تجاری هم بخش دیگری از حقوق تجارت است. بی تردید بخش عظیمی از فعالیتهای اقتصادی را شرکتهای تجاری بر عهده دارند. شرکتهای تجاری از نظر اقتصادی اهمیتی فراوان دارند زیرا هر چند تعداد آنها از تجار انفرادی به مراتب کمتر است، ابزار و سرمایة مجموعه های صنعتی و تجاری به آنها تعلق دارد. شرکت تجاری در اشکال مختلف جلوه می کند که در ادامة مبحث ها به آن خواهیم پرداخت.

معرفی شرکت سهامی

شرکت سهامی بعنوان کاملترین نوع شرکت سرمایه ای شرکتی تجارتی است که در آن حقوق شرکاء که سهامدار نامیده می شوند، به وسیلة اوراق قابل معامله ( سهام ) مشخص می شود و صاحبان سهام فقط تا میزان آورده خود مسئول تعهدات شرکت می باشند. مادة ۲۱ قانون تجارت شرکت سهامی را چنین تعریف می کند: (( شرکت سهامی شرکتی است که سرمایه آن به سهام تقسیم شده و مسئولیت صاحبان سهام محدود به مبلغ اسمی سهام آنها است )).

 

عضویت شما در کمتر از 30 ثانیه
براي نمايش ادامه اين مطلب بايد عضو شويد !
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
موبایل :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد

اگر قبلا ثبت نام کرديد ميتوانيد از فرم زير وارد شويد و مطلب رو مشاهده نماييد !
کد امنیتی رفرش
 • ali 11:25  , 1394/05/04

  عالی بود
  alidadipoor@yahoo.com

 • shiva 11:39  , 1394/04/14

  shiva

 • فرهاد 13:13  , 1394/03/14

  سلام مقاله خوبی است

 • jaweed naweed 20:27  , 1394/03/08

  naweed
  j.nawid@yahoo.com

 • hamid 15:28  , 1394/02/20

  hamid
  boborahimi@yahoo.com

 • محمودی 15:06  , 1394/02/15

  محمودی
  MAHDAD.MAHMOUDI@YAHOO.COM

 • mohammad 23:04  , 1394/01/17

  سلام محمد
  smab40@gmail.com

 • همین حالا ما را لمس کنید


  . آیا شما برای ایجاد پروژه جدید با ما آماده هستید ؟ خیلی خوب . از طریق ایمیل و شماره تماس با ما درمیان بگذارید
  ما در اسر وقت به سفارش شما رسیدگی میکنیم

  123-456-6789