گیــــلان تــایــپ


  آيا مي‌دانيد "نيم‌فاصله" چيست؟ كمتر كسي مي‌داند "نيم‌فاصله" چيست و چگونه مي‌شود از آن استفاده كرد. و حتي افرادي هم كه مي‌دانند، كمتر

تماشای جزئیات بیشتر

! ما میدانیم شما چه چیزی نیاز دارید


گیلان تایپ با همکاری تایپیست ها و مترجمان با تجربه سعی در این دارد که بهترین و با کیفیت ترین کار را برای کسانی که به ما اعتماد کرده اند در سریع ترین زمان ممکن تحویل داده و اعتماد بیشتری را کسب نماید. انجام کلیه خدمات تایپ و ترجمه با کمترین قیمت و در کمترین زمان ! متون خود را جهت تایپ و یا ترجمه از طریق ایمیل یا تلگرام ما که در منوی ارسال سفارش می باشد ارسال کنید.

! شروع کن

خدمات ما نسبت به شما


طرحی از جنس الماس

تمامی طراحی ما استاندارد بوده و با بهترین کیفیت عرضه میشود

ارسال سفارشات

ارسال سریع سفارشات شما کمتر از یک هفته

تغییر در طراحی

شما میتوانید بعد از سفارش خود تغییراتی در طرح خود ایجاد کنید

ساخته شده توسط عشق

تمامی محصولات ما تمام عشق ساخته شده اند

نيم‌فاصله چیست؟

 

آيا مي‌دانيد "نيم‌فاصله" چيست؟

كمتر كسي مي‌داند "نيم‌فاصله" چيست و چگونه مي‌شود از آن استفاده كرد. و حتي افرادي هم كه مي‌دانند، كمتر از آن استفاده مي‌كنند.

 

و اما "نيم‌فاصله" چيست؟

ما براي فاصله انداختن ميان كلماتي كه لازم است جدا نوشته شوند، از Space استفاده مي‌كنيم؛ ولي بعضي كلمات هستند كه لازم است جدا نوشته شوند، ولي در واقع يك كلمه‌ي واحد هستند، به عنوان نمونه به مثال زير توجه كنيد:

من ميروم!

من مي روم!

من مي‌روم!

در مثال فوق كلمه‌ي "مي‌روم" يك كلمه است ولي لازم است كه جدا نوشته شود. (كه در واقع در اين مثال نوع نگارش سوم صحيح است) براي فاصله انداختن ميان اين نوع كلمات اگر از كليد Space روي كيبورد استفاده شود، زماني كه آن كلمه به انتهاي خط مي‌رسد، ممكن است نيمي از آن در خط بعدي درج شود، كه اين از لحاظ نگارشي غلط است، و همچنين از زيبايي ظاهري متن مي‌كاهد. ولي اگر از "نيم‌فاصله" استفاده شود، اين خطا اتفاق نمي‌افتد.

پس بهتر است براي اينكه نگارش زيبا و از لحاظ فني، صحيح داشته باشيم به‌جاي استفاده از كليد Space )در كلماتي كه لازم است جدا نوشته شوند ولي در واقع يك كلمه هستند) از "نيم‌فاصله" استفاده نماييم.

ممكن است در ابتداي كار، زماني كه مي‌خواهيد از "نيم‌فاصله" استفاده كنيد، تايپ براي‌تان مشكل باشد، ولي زماني كه به آن عادت و لزوم آنرا درك كرديد، براي‌تان به يك فعاليت ناخودآگاه تبديل مي‌گردد.

 

 

کد امنیتی رفرش

همین حالا ما را لمس کنید


. آیا شما برای ایجاد پروژه جدید با ما آماده هستید ؟ خیلی خوب . از طریق ایمیل و شماره تماس با ما درمیان بگذارید
ما در اسر وقت به سفارش شما رسیدگی میکنیم

123-456-6789