گیــــلان تــایــپ


  کرم 20 سانتی بزرگ‌تر است یا مورچه 1 سانتی؟ دانش > طبیعت - الکس وایلد مشغول تدریس در کلاس عکس‌برداری از حشرات بود که متوجه مورچه‌های دندان‌دار (trap-j

تماشای جزئیات بیشتر

! ما میدانیم شما چه چیزی نیاز دارید


گیلان تایپ با همکاری تایپیست ها و مترجمان با تجربه سعی در این دارد که بهترین و با کیفیت ترین کار را برای کسانی که به ما اعتماد کرده اند در سریع ترین زمان ممکن تحویل داده و اعتماد بیشتری را کسب نماید. انجام کلیه خدمات تایپ و ترجمه با کمترین قیمت و در کمترین زمان ! متون خود را جهت تایپ و یا ترجمه از طریق ایمیل یا تلگرام ما که در منوی ارسال سفارش می باشد ارسال کنید.

! شروع کن

خدمات ما نسبت به شما


طرحی از جنس الماس

تمامی طراحی ما استاندارد بوده و با بهترین کیفیت عرضه میشود

ارسال سفارشات

ارسال سریع سفارشات شما کمتر از یک هفته

تغییر در طراحی

شما میتوانید بعد از سفارش خود تغییراتی در طرح خود ایجاد کنید

ساخته شده توسط عشق

تمامی محصولات ما تمام عشق ساخته شده اند

بانک مقاله و آموزش نکات ورد، word، آفیس
کرم 20 سانتی بزرگ‌تر است یا مورچه 1 سانتی؟

 

کرم 20 سانتی بزرگ‌تر است یا مورچه 1 سانتی؟

دانش > طبیعت - الکس وایلد مشغول تدریس در کلاس عکس‌برداری از حشرات بود که متوجه مورچه‌های دندان‌دار (trap-jaw ant) عجیبی شد که از کنار در کلاس می‌گذشتند: سرهای برخی مورچه‌ها کوچک‌تر و شکمشان ورم کرده بود.

ژانویه/دی‌ماه گذشته، الکس وایلد مشغول تدریس در کلاس عکس‌برداری از حشرات بود که متوجه چیز عجیبی شد. مورچه‌های دندان‌داری (trap-jaw ant) که از کنار در کلاس می‌گذشتند، تغییر شکل داده بودند: سرهای همه‌شان کوچک‌تر و شکمشان ورم کرده بود. یک روز بعد، وایلد و شاگردانش به مورچه‌ای برخورد کردند که کرمی در حال خارج شدن از آن بود. بدین ترتیب مشخص شد که عامل تغییر شکل عجیب این مورچه‌های 1 سانتی‌متری انگل است. این انگل، کرم لوله‌ای است که به شکل لارو وارد بدن مورچه می‌شود و با بلعیدن مواد غذایی درون بدن مورچه، رشد کرده و بدن میزبان نگون‌بخت را تغییر می‌دهد. وقتی طول کرم به 20 سانتی‌متر رسید، از بدن میزبان خود بیرون ‌آمده و طی این فرآیند، مورچه ریزاندام را از پای درمی‌آورد.
شایان ذکر است که مورچه دندان‌دار رکورددار سریع‌ترین حرکت در دنیای جانوران است، چراکه می‌تواند آرواره‌های دندان‌دار خود را طی یک دهم‌هزارم ثانیه ببندد و قفل کند

 

کد امنیتی رفرش

همین حالا ما را لمس کنید


. آیا شما برای ایجاد پروژه جدید با ما آماده هستید ؟ خیلی خوب . از طریق ایمیل و شماره تماس با ما درمیان بگذارید
ما در اسر وقت به سفارش شما رسیدگی میکنیم

123-456-6789