گیــــلان تــایــپ


خدایا! بی تو هیچم     خدایا! من بی‌تو هیچ و پوچم، تنها به رحمت تو دل‌سپرده‌ایم، رحمت تو کلید گنج زندگی ماست. الهی! رحمت تو وسیع و گسترده است، به همان وسعت

تماشای جزئیات بیشتر

! ما میدانیم شما چه چیزی نیاز دارید


گیلان تایپ با همکاری تایپیست ها و مترجمان با تجربه سعی در این دارد که بهترین و با کیفیت ترین کار را برای کسانی که به ما اعتماد کرده اند در سریع ترین زمان ممکن تحویل داده و اعتماد بیشتری را کسب نماید. انجام کلیه خدمات تایپ و ترجمه با کمترین قیمت و در کمترین زمان ! متون خود را جهت تایپ و یا ترجمه از طریق ایمیل یا تلگرام ما که در منوی ارسال سفارش می باشد ارسال کنید.

! شروع کن

خدمات ما نسبت به شما


طرحی از جنس الماس

تمامی طراحی ما استاندارد بوده و با بهترین کیفیت عرضه میشود

ارسال سفارشات

ارسال سریع سفارشات شما کمتر از یک هفته

تغییر در طراحی

شما میتوانید بعد از سفارش خود تغییراتی در طرح خود ایجاد کنید

ساخته شده توسط عشق

تمامی محصولات ما تمام عشق ساخته شده اند

خدایا! بی تو هیچم

خدایا! بی تو هیچم

 

 

خدایا! من بی‌تو هیچ و پوچم، تنها به رحمت تو دل‌سپرده‌ایم، رحمت تو کلید گنج زندگی ماست. الهی! رحمت تو وسیع و گسترده است، به همان وسعت که زبان و قلم ما هرگز نمی‌تواند وصف آن را داشته باشد. تو زمین و آسمان را خلق کردی؛ هر‌آنچه در زمین و آسمان است از آن توست. قلمرو علم تو از آسمان و زمین فراتر و نگهبانی آسمان و زمین بر تو سهل و آسان است. ما به بیکرانگی وسعت حکومت و فرمانروایی تو واقفیم و به آن یقین داریم.

خدایا! ما ایمان و اعتقادی راسخ داریم که تو بر همه چیز حاکم و فرمانروایی، حتی جان ما در قبضه قدرت توست و وسعت حکمفرمایی تو نشان از عظمت و گستردگی رحمت تو دارد؛ رحمتی که مؤمنان را در بسیط بساط خود جای و زیر چتر محبت خود قرار می دهد و ما به آن دل بسته ایم و به آن امید داریم.

 

خداوندا! نصیبی کامل از رحمت خود به ما عطا فرما، همان رحمتی که به مؤمنان و آنان که به فرمان تو و رسول خوبی ها سر تسلیم فرود آورده اند عطا کردی. تو ما را مرهون رحمت بی انتهای خود کن و صف ما را از صف مجرمان و آنان که از فرمان تو و رسول تو سرپیچی کردند؟جدا کن. خدایا! در مهمانی خود به ما رحمتی پایدار عطا کن تا به همه ادله و برهان هایی که در پیش رو قرار دادی هدایت شویم، هدایت به «صراط مستقیم» و راهی که به بیراهه نرود و همه وجود ما را در اندیشه، گفتار، کردار و رفتار از کژی ها مصون دارد. تو خدای منی و خدای همه مؤمنان، ما را در مسیری که به آن فرمان داده ای، با برهان های روشنی که پیش روی ما قرار دادی ثابت قدم بدار.

خدایا! ما کتاب تو را برای خود برهان قاطع، دلیل و راهنمای خود می دانیم، ما را با این کتاب آسمانی و قرآن خود بیشتر آشنا کن تا آیه آیه آن روشنی بخش زندگی باشد. خدایا! خاندان رسالت و رسول خاتم (ص) که دل به آنان بسته ایم، هادیان بی بدیل عالم بشریند و تمسک به راهی که آنان برای ما ترسیم کرده اند، سعادت و رستگاری ما را به دنبال خواهد داشت، ما را در این راه از خطاها مصون دار و به همان راه رهنمون باش. خداوندا، راهی که رضایت تو در آن است، دستیابی به همه نعمت هاست، تو از ما همواره راضی و خشنود باش.

 

کد امنیتی رفرش

همین حالا ما را لمس کنید


. آیا شما برای ایجاد پروژه جدید با ما آماده هستید ؟ خیلی خوب . از طریق ایمیل و شماره تماس با ما درمیان بگذارید
ما در اسر وقت به سفارش شما رسیدگی میکنیم

123-456-6789