گیــــلان تــایــپ


حافظه کوتاه‌مدت‌تان را زیاد کنید   حافظه با قابلیت دسترسی تصادفی که در اصطلاح رایانه به آن رم می‌گویند، یک نوع محل ذخیره اطلاعات در کامپیوتر است و امکان ذخیره‌

تماشای جزئیات بیشتر

! ما میدانیم شما چه چیزی نیاز دارید


گیلان تایپ با همکاری تایپیست ها و مترجمان با تجربه سعی در این دارد که بهترین و با کیفیت ترین کار را برای کسانی که به ما اعتماد کرده اند در سریع ترین زمان ممکن تحویل داده و اعتماد بیشتری را کسب نماید. انجام کلیه خدمات تایپ و ترجمه با کمترین قیمت و در کمترین زمان ! متون خود را جهت تایپ و یا ترجمه از طریق ایمیل یا تلگرام ما که در منوی ارسال سفارش می باشد ارسال کنید.

! شروع کن

خدمات ما نسبت به شما


طرحی از جنس الماس

تمامی طراحی ما استاندارد بوده و با بهترین کیفیت عرضه میشود

ارسال سفارشات

ارسال سریع سفارشات شما کمتر از یک هفته

تغییر در طراحی

شما میتوانید بعد از سفارش خود تغییراتی در طرح خود ایجاد کنید

ساخته شده توسط عشق

تمامی محصولات ما تمام عشق ساخته شده اند

بانک مقاله و آموزش نکات ورد، word، آفیس
حافظه کوتاه‌مدت‌تان را زیاد کنید

حافظه کوتاه‌مدت‌تان را زیاد کنید

 

حافظه با قابلیت دسترسی تصادفی که در اصطلاح رایانه به آن رم می‌گویند، یک نوع محل ذخیره اطلاعات در کامپیوتر است و امکان ذخیره‌سازی اطلاعات را به صورت تصادفی می‌دهد.

واژه تصادفی به این معنی است که امکان دسترسی به هر مقدار اطلاعات در هر زمانی بدون در نظر گرفتن موقعیت فیزیکی اطلاعات و ترتیب آنها وجود دارد. داده های موجود در RAM قابل پاک شدن و جایگزینی با داده های دیگر است و هر نوع وقفه ای در جریان برق رایانه موجب از بین رفتن داده های موجود در RAM می شود. استفاده از این نوع حافظه ها برای نگهداری موقت اطلاعات تا زمان پردازش یا انتقال نتایج به بیرون از رایانه یا ذخیره در حافظه های جانبی است. بنابراین هرچه حجم این حافظه بیشتر باشد، می تواند اطلاعات بیشتری را در خود ذخیره کند. گرچه در صورت تمایل، امکان ارتقای رم نیز وجود دارد، اما بهتر است از همان ابتدا به فکر هزینه این کار هم باشید.

در حال حاضر بیشتر فعالان بازار، رم ماژول هشت گیگابایتی را برای رایانه های شخصی پیشنهاد می کنند. البته این امکان هم وجود دارد که ابتدا یک رم چهار گیگابایتی خریداری کرده و در صورت نیاز یک رم با همان میزان حجم نیز به آن اضافه کنید، اما با در نظر گرفتن قیمت ها به نظر می رسد اگر از ابتدا یک رم هشت گیگابایتی خریداری کنید، با وجود هزینه کرد مبلغی معادل حدود ۲۷۵ تومان که ده هزار تومان گران تر از دو تا رم چهار گیگابایتی است، اما باز هم امکان ارتقای ظرفیت را خواهید داشت، اما اگر رمی با حافظه پایین تر خریداری کردید، در صورت تمایل به ارتقا باید آن را با قیمتی پایین تر فروخته و اقدام به تهیه حافظه های بالاتر کنید.

گارانتی اپیسر هم یک گارانتی مادام العمر برای رم است؛ گرچه به دلیل تنوع برندهای موجود در بازار، گارانتی های متعددی هم برای این سخت افزار رایانه ای وجود دارد.

 

کد امنیتی رفرش

همین حالا ما را لمس کنید


. آیا شما برای ایجاد پروژه جدید با ما آماده هستید ؟ خیلی خوب . از طریق ایمیل و شماره تماس با ما درمیان بگذارید
ما در اسر وقت به سفارش شما رسیدگی میکنیم

123-456-6789